Nawhal’s

Vítejte v Nawhal’s! Nejpestřejším světě omáček. Náš výběr příchutí je bezkonkurenční!

 

Omáčka Brazilská

Krémová bylinná omáčka s rajčatovo-ananasovým nádechem. Svou exotickou kombinací příchutí připomíná pokrmy Jižní Ameriky. Kus masa, to je to, co Brazilská omáčka nejlépe podtrhne. Alergeny: 3,10.

 

Omáčka Alžírská 

Sázka na jistotu

Naše originální kreace! Alžírská omáčka, která je dnes již dobře rozpoznatelná, odnese chuťové pohárky směrem ke středomořskému slunci.

Lahodně pikantní – s jemně nasekanou a příjemně slazenou cibulkou, bude doprovázet všechna vaše jídla (hranolky, burgery, gril…) a dodá nádech originality při vašich kulinářských přípravách!

Alžírská omáčka je ódou pro chuťová potěšení. Alergeny: 3,10.

 

Omáčka Magická cibule

Magickou cibulovou omáčku prostě musíš vyzkoušet!

Její jemné majonézovo-cibulové složení ti v kombinaci s hovězím masem a houskou zařídí nezapomenutelný zážitek, který prostě chceš zopakovat! Alergeny: 3,7,10.

 

Omáčka Miami mašina

Čerstvá cibule na drobné kousky dodává této majonézové omáčce sladší chuť. Tato omáčka je ideálním doplňkem pro hotdogy či steaky, kde si fantasticky užijete každé křupnutí sladké cibulky. Alergeny: 3,7,10.

 

Omáčka Pita Kebab

Bílá krémová omáčka s česnekovým základem a kořením. Pro milovníky kebabu již známá a osvědčená chuť kombinace bylinek a česneku. Alergeny: 3,10.

 

Omáčka Chili-Thai

Sladká, pálivá a kořeněná omáčka ++, která je součástí asijského trendu díky jedinečné chuti. Je ideální na pizzu a může být použita jako zálivka. Alergeny: 0

 

Omáčka Kari Kečup

Bohatá rajčatová omáčka s jemným kari kořením. Sladké i orientální, díky čemuž zůstanete beze slov. Oblíbená volba dětských gurmánů 🙂

Vhodné pokrmy: Hot dog, smažené kuřecí maso, kuřecí burger, smažené krevety, tortila, tacos, hranolky Alergeny: 7,10.

 

Omáčka Rasta K1 FREE

Tato omáčka je vrcholovou kombinací pro všechny BBQ milovníky! Jemně nasekané cibulové kousky v zakouřené a nasládlé BBQ omáčce. Když se griluje – není co řešit. Alergeny: 7,10.

 

Omáčka Cheezy Easy

Miluješ sýr? Nemáš ho nikdy dost? Tahle odvážně sýrová krémová omáčka s jedinečnou cheddarovou příchutí tě zaručeně uspokojí. Sýr sýr sýr! Milovníci sýru si přidávají sýrový toping také na pizzu…. Mňam! Alergeny: 3,7.